Doplňky pro komfortní dům

Monitoring spotřeby energií / Centrální vysavač / Nabíjecí stanice pro elektromobil

Každý majitel domu si chce užívat komfortu a příjemného bydlení. Vybavení domu různými technologiemi pro usnadnění provozu tedy záleží na každém jednotlivci. Můžete si vybrat z níže uvedených doplňků a nebo nás inspirovat svými nápady a pomoci rozšířit toto portfolio...


Monitoring spotřeby energií

CHCI BÝT KONTAKTOVÁN

Elektronický systém sledování a záznamu spotřeby energií a médií - elektřiny, plynu, vody. Aktuální data i údaje z historie lze jednoduše zobrazit, například na PC. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít hospodárnost vlastní domácnosti pod kontrolou, ale neplánují investovat do kompletního systému inteligentní budovy. Každé řešení je individuálně postaveno na míru uživateli, vhodné ve spojeí s energeticky úspornými domy. Postaveno na systému KNX, připraveno ve spolupráci s firmou Schneider Electric.

Více informací na www.schneider-electric.cz


Centrální vysavač

CHCI BÝT KONTAKTOVÁN

central.vysavacKvalitní a spolehlivé řešení úklidu Vašeho domova s centrálním vysavačem značky Beam. Čistota, zdraví a komfort. Pro všechny, kdo hledají chytré řešení za rozumnou cenu. Od návrhu, přes výběr správné jednotky až k realizaci včetně dlouhodobého servisu.

Více informací na www.beam.cz


Nabíjecí stanice pro elektromobil

EVlink Není daleko doba, kdy elektromobily budou stále dostupnější záležitostí a hlavně pro městský provoz budou jistě velmi výhodné. Proto už nyní můžeme nabídnout podporu této technologické novinky do našich moderních domů.
Nabíjecí stanice jsou dostupné ve verzi samostatně stojící a nástěnná, připojeny k domovnímu rozvaděči s vlastním systémem jištění. Připraveno ve spolupráci s firmou Schneider Electric.

Více informací na www.schneider-electric.cz

 

 

Kontakt

tel:+420541240525
info@avanta.cz

Sídlo společnosti

AVANTA SYSTEME spol. s r.o.
Horova 62, 616 00 Brno