Projektování domů


inzeratPDPřinášíme inovativní, technicky vyspělé a kreativní projektování dřevostaveb za rozumné ceny. Připravíme vám projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení, individuální i typovou.

Kvalita vašeho domu - kvalita vašeho života

Získáte všechny výhody kvalitní projektové dokumentace
Navrhujeme a projektujeme pro vás domy nízkoenergetické i pasivní, difuzně uzavřené i otevřené, cenově dostupné i pro náročné klienty. Zdravé bydlení, vytápění, ekonomika bydlení, ekologie - pomocí moderní techniky vám vyřešíme dům do posledního detailu.

Přímo před vašima očima
Nejste si jisti polohou nebo velikostí okna? Nevíte, jestli je vaše budoucí kuchyně dostatečně velká? Proměníme vaše sny v realitu. Díky 3D projektování se vaším novým domem projdete dřív, než bude skutečně stát.

Výhody interaktivního 3D projektování
Úpravy domu vidíte okamžitě a bez čekání na velkoplošné obrazovce. Projektant na vaše připomínky reaguje přímo na místě a vy tak můžete hned posoudit, zda vám úprava vyhovuje či nikoliv.
Nyní interaktivní 3D projektování i pro úpravy typových domů.

Co naprojektujeme, za tím si stojíme
Bydlení má sloužit lidem. Proto jsou naše návrhy vždy promyšlené a realizovatelné, připravovány na míru podle přání vás, našich klientů. Za nás mluví naše práce. Přesvědčte se v Galerii realizací zde.

Kvalita vychází ze zkušeností
Naše zkušenost a historie mluví za nás. Přesto neponecháváme nic náhodě - realizační dokumentace a statický výpočet je samozřejmostí pro každý dům.

Děti ať přijdou s vámi
Rodina je pro nás nejdůležitější, proto vezměte své děti bez starostí s sebou. V Ateliéru je pro ně připraven dětský koutek, kde si vaši nejmenší mohou užít čas stejně dobře jako vy, během prezentace domu.

VIP služba
S VIP službou vám ušetříme čas a starosti. Přijedeme k vám a odprezentujeme zpracovaný projekt domu. Všechny výhody 3D projektování v pohodlí vašeho domova.

Přijďte váš záměr s námi nezávazně probrat
Strávili jste spoustu času hledáním infomací, setkali jste se s protichůdnými názory a teď nevíte čemu věřit? Nebo naopak nevíte jak a odkud začít, co je potřeba řešit hned a co potom? Přijďte za námi váš záměr probrat. Dokážeme vám naši odbornost, vše vysvětlíme, prokazatelně doložíme. Fyzika nakonec přece platí pro každého :-).

 Kontakt

tel:+420541240525
info@avanta.cz

Sídlo společnosti

AVANTA SYSTEME spol. s r.o.
Horova 62, 616 00 Brno